Як і які квіти вибрати на подарунок для дівчини

Квіти — ознака уваги і турботи, вони задають напрямок у відносинах і відображають почуття. Подарований букет може замінити тисячі слів. Важливо правильно підібрати букет. При цьому значення мають колір, кількість квітів, їх вид, оформлення. Кращим подарунком, звичайно, будуть ті квіти, які дівчина любить, але не завжди це відомо. Є загальні правила і рекомендації, які дозволять вибрати ідеальний букет.

Замовлення квітів у Києві можна зробити у нас. Ми пропонуємо тільки свіжі букети у великій різноманітності. Також наші досвідчені флористи допоможуть визначитися з вибором. Для полегшення вибору, наведемо деякі рекомендації.

З якою метою і кому даруєте букет?

При виборі квітів обов’язково враховуйте привід, за яким вони вручаються. На перше побачення принести кошик червоних троянд буде недоречно, а ось на День Валентина коханій дівчині — ідеально. Обраницям молодше, краще дарувати білі і ніжно-рожеві кольори. Чим дівчина старше, тим яскравіше вибирайте букет. Дуже мило і витончено в подарунок молодій дівчині виглядають фіалки, мініатюрні гвоздики, дрібні троянди в формі невеликого букетика, перев’язаного стрічкою в тон пелюсток. Колір при цьому відіграє величезну роль. Саме він відображає настрій і емоції того, хто дарує:

  1. Білий відображає ніжність, теплоту і чистоту, щирість, захоплення.
  2. Ще більше захоплення передає червоний колір, також він означає полум’яну любов, можна замінити ним визнання в любові.
  3. Рожевий — ніжність, молодість і грація, відмінно підійдуть для дарування на початку відносин.
  4. Жовтий символізує сонце, радість, щастя і насолода, також вважається, що він приносить достаток грошей — стане хорошим подарунком, наприклад, для бізнес-леді.
  5. Помаранчевим бажають міцного здоров’я, гарного настрою.
  6. Бузковим проявляють симпатію, дружбу, вірність, теплоту душі;
  7. Безтурботність, гармонію і загадковість відображають рідкісні сині кольори.

цветы

Поєднання тих чи інших відтінків створить ідеальну композицію в унісон вашим почуттям. Важливо приділити належну увагу і виду обраноъ флори. При чому дарувати потрібно непарну кількість квітів.

Вид квітів

Кожен вид може нести певний сенс. Упевнені чоловіки дарують троянди і тюльпани. Троянда — класичний представник вираження любові. Ромашки передають захоплення і хвилювання. Надію, інтерес і відданість передають лілії, а орхідеї — вишуканість. Айстри асоціюються з добродушністю, а бузок з романтикою. Гербери втілять скромність, радість, чудовий настрій. Сонячний настрій і оригінальність передають декоративні соняшники. Нічого не обіцяють хризантеми, до того ж вони дуже довго стоять у вазі і стануть відмінним нагадуванням про приємні дні — відмінний варіант для подарунка з будь-якого приводу.

цветы

Обгортка з букета, який дарується в приміщенні, знімається, якщо вона не є частиною дизайнерського задуму. Дуже красиво виглядають букети в крафтовому папері. Виявити оригінальність і показати бій стереотипам можна, піднісши букет в коробці. При цьому оформлення має підкреслювати красу букета, а не забирати на себе всю увагу.